Rimi - bukleti un īpašie piedāvājumi


Ja meklējat internetā Rimi akcijas, esat ieradies uz īsto vietu. Šeit atrodami jaunākie Rimi bukleti, lai nodrošinātu, ka atradīsiet labākās cenas un piedāvājumus jūsu interesējošajām precēm. Ja vēlaties ietaupīt, izmantojot atlaides, kas atrodamas Rimi nedēļas katalogos, un saņemt labākos piedāvājumus ar Rimi nedēļas bukletiem, esat ieradies uz īsto vietu.

Aktuālie bukleti

Tuvākā
spinner

 Bukleti var nebūt derīgi visās filiālēs.

 

Labākie Rimi akciju bukleti un katalogi internetā
Mums ir informācija par visem Rimi bukletiem un akcijām visā Latvijas teritorijā! Neatkarīgi no tā, vai tie iekļauti katalogā vai pieejami internetā vai bezsaistē, jūs tos adradīsiet mūsu tīmekļa vietnē.

Uzziniet par labākajā Rimi akcijām
Ļoti daudzi vēlas ietaupīt savu naudu, iepērkoties Rimi veikalā. Mums ir visa informācija par izpārdošanām Rimi veikalos, lai jūs varētu atrast labākās cenas un ietaupīt naudu. Vienkārši pārskatiet jaunākos bukletus un akciju avīzes šeit un uzziet, kā varat ietaupīt naudu iegādājoties lieliskas preces. Atcerieties - taupīšana ir panākumu stūrakmens!

Ieguldiet savu laiku!
Taupīšana prasa atbilstošu domāšanas veidu. Tagad jūs, iespējams, ietaupīsiet pāris eiro, taču arī šāds maziņš ietaupījums palīdz, un taupīšana, izmantojot Rimi bukletus, ir lielisks veids, kā par savu naudu iegūt pēc iespējas vairāk. Viss, kas nepieciešams, lai ietaupītu, ir būt gudram klientam un pirms došanās uz Rimi veikalu, veikt nelielu izpēti. Tas prasa nedaudz laika, taču mūsu akciju bukleti var palīdzēt jums ietaupīt daudz naudas!

Šajā lapā jūs atradīsiet 3 aktuālās Rimi akcijas, kas ir spēkā līdz 27.03.2023. Bukletos jūs atradīsiet īpašos piedāvājumus un atlaides galvenokārt kategorijas Pārtika precēm, konkrēti: rimi, siers, piens, biezpiens, baltais, šķiņķis, tomāti, vīns, laša fileja, makaroni, kuras varat iegādāties 137 veikalos, kas atrodas Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, u. c. Ja jūs interesē citu veikalu atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi, skatiet vēl 49 mazumtirgotāju avīzes, kas pieejamas vietnē Mans Buklets. Varat arī pārlūkot Rimi arhīvu, lai skatītu 305 bukletus, kuri vairs nav spēkā.

Preces no brošūrām Rimi

Jaunākie bukleti

Mazumtirgotāji - pārtika