Rimi - bukleti, veikali un darba laiks

Bukleti Rimi

Kur atrast veikalus

Lasīt vairāk

Par “Rimi”

“Rimi” ir Zviedrijas mazumtirdzniecības uzņēmuma ICA Gruppen veikalu tīkls. Uzņēmums Latvijas klientus ar daudzveidīgu un kvalitatīvu sortimentu, kā arī draudzīgu un profesionālu attieksmi gan pret klientiem, gan darbiniekiem priecē jau kopš 1997. gada.

Latvijā “Rimi” veikalus ir iespējams atrast četros dažādos formātos: express, mini, super un hyper.  “Rimi Express” ir radīts steidzīga dzīvesveida piekritējiem, kuriem nepieciešama vai nu ātra uzkoda, vai avīze. “Rimi mini” piedāvā lielāku preču klāstu jūsu ikdienas vajadzībām, klāstā iekļaujot dažādus augļus un dārzeņus. “Rimi” vienmēr ir bijis svarīgi saviem klientiem piedāvāt veselīgas alternatīvas, tāpēc “super” formāta veikalos bez problēmām cukura vietā varēsiet atrast stēviju savai matcha tējai, kā arī dažādus svaigas gaļas un zivju produktus, kā cūkas šķiņķi vai lasi. “Rimi Hyper” ir lielākais no veikalu formātiem. Šeit atrodams gandrīz viss - saimniecības preces, čemodāni, apģērbs, autiņbiksītes “pampers” un rotaļlietas Jūsu bērniem.

Rimi regulāri rīko akcijas sadarbībā ar dažādiem zīmoliem. Šo un citu sadarbību dēļ Jūs varat pieteikties dažādajiem Rimi klubiem, kuri sniedz gan noderīgus padomus, gan izdevīgas dzimšanas dienu atlaides

Ar produktu katalogu, atlaižu bukletu un citām akcijas precēm Jūs varat iepazīties, dodoties uz https://www.rimi.lv.

Kāpēc iepirkties “Rimi”?

 

Veikalu atrašanās vietas un darba laiki

Pašlaik Latvijas pircējiem ir pieejami 124 “Rimi” veikali visā Latvijā, kuros kopā strādā vairāk nekā 5000 darbinieki. Veikalus varat atrast Rīgā, Valmierā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Kuldīgā, Jūrmalā, Siguldā, Cēsīs un citās Latvijas pilsētās.

Jaunākie bukleti
Mazumtirgotāji - pārtika