JYSK - bukleti, veikali un darba laiks

Bukleti JYSK

Kur atrast veikalus

Lasīt vairāk

Par “Jysk”

Veikalu tīkls “Jysk” ir Dānijas uzņemums, kas jau 40 gadus piedāvā saviem klientiem ne tikai skapjus, gultas, nojumes un citas skandināvu kvalitātes mēbeles, bet arī dažādus mājokļa dekora un labiekārtošanas elementus, kā aizkarus, dvieļus, traukus, grozus, ventilatorus utt. Tuvojoties Ziemassvētkiem, Lieldienām un citiem svētkiem, veikalā varēsiet atrast arī svinīgas un mūsdienīgas dekorācijas.“Jysk” pirmoreiz durvis saviem Latvijas klientiem vēra vaļā 2001. gadā tirdzniecības centrā “Alfa”, kur tas darbojas arī šodien. Kopš tā laika Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir atvērušies vēl 8 veikali, kuros ir iespējams atrast visu, lai padarītu savas mājas interesantas un ērtākas. Baltijas valstīs un Baltkrievijā “Jysk” ir radījis teju 900 darba vietas, un plāni attīstīt veikala darbību šeit turpinās. Preces un detaļas tiek importētas no 21 pasaules valsts, tai skaitā Dānijas.

“Jysk” vienmēr pārliecinās, ka tā produkti un dizaini atbilst skandināvu hygge principiem, kuri nosaka to, ka interjeram jābūt mājīgam, omulīgam un relaksējošam.Visām “Jysk” precēm ir arī vismaz 14 dienu atgriešanas periods. Jaunajiem klientiem ir pieejami arī dažādi atlaižu kodi pirkumiem un piegādei, kā arī ir iespējams preces iegādāties līzingā.“Jysk” ir pieejams arī savs interneta veikals, kur reģistrējoties ir iespējams pasūtīt Jūsu izvēlētās preces, neizejot no mājas. Lai aplūkotu veikala katalogu un aktuālo piedāvājumu bukletu, kā arī uzzinātu par citām akcijas precēm, dodieties uz veikala mājaslapu https://www.jysk.lv.

Kāpēc iepirkties “Jysk”?

 

Atrašanās vietas un darba laiki

JYSK veikali atvērti Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī un Ventspilī. Veikalu darba laiki atšķiras. Lai atrastu sev tuvāko veikalu un noskaidrotu tā darba laiku, klikšķiniet šeit.

Jaunākie bukleti
Mazumtirgotāji - mēbeles