Avon informācija

Bukleti Avon

Kur atrast veikalus

Lasīt vairāk

Par “Avon”

“Avon” ir viena no pasaulē lielākajām un senākajām skaistumkopšanas kompānijām. “AVON Products Inc” ir arī pasaulē lielākā tiešās tirdzniecības kompānija, un tā šobrīd nodarbina aptuveni 6 miljonus skaistuma konsultantu. Avon produktus ir iespējams iegādāties vai nu ar skaistuma konsultantu starpniecību, vai apmeklējot “Avon” mājaslapu un izvēloties pats sev piemērotākos produktus. Dažas no populārākajām uzņēmuma kolekcijām ir “Rare Pearls”, kurā ietilpst smaržas un losjoni, “Lagoon”, kas ir nosaukums bumbieru dušas želejām un šķidrajām ziepēm, “Avon Mark” dažādās skropstu tušas, kā arī “Avon Naturals” dabīgie šampūni un kondicionieri, kas ir tikai daži no “Avon” videi draudzīgajiem produktiem.

“Avon” regulāri nāk klajā ar jauniem kosmētikas un skaistuma produktiem, kas nav testēti uz dzīvniekiem un nereti ir ražoti, izmantojot vegāniskas sastāvdaļās. No “Avon” ir iespējams iegādāties dažāda veida kosmētiku, smarža, sejas ādas produktus, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā arī apģērbus, kurpes un aksesuārus. Jaunākos piedāvājumus, atlaides un akcijas ir iespējams aplūkot gan drukātajos, gan online katalogos veikala mājaslapā https://my.avon.lv.

Kāpēc izvēlēties “Avon”?

 

Atrašanās vietas un darba laiki

“Avon” izmanto tiešās pārdošanas modeli, kas nozīmē to, ka produktus galvenokārt ir iespējams iegādāties, dodoties uz “Avon” mājaslapu vai sazinoties ar kādu no skaistuma konsultantiem. “Avon” klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Duntes ielā 3. Saziņa ir iespējama arī, zvanot uz tālruņa numuru +371 67389788 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Jaunākie bukleti
Mazumtirgotāji - veselībai un skaistumam