Mego atrašanās vietas un darba laiks

Mego atrašanās vietas un darba laiks

Šeit atrodama informācija par Mego veikaliem, tostarp Mego veikalu adreses un Mego veikalu darba laiki. Šeit, vietnē Mans Buklets, jūs varat atrast visu vajadzīgo informāciju, piemēram, jūsu iecienītāko mazumtirgotāju, tostarp Mego, veikalu adreses un darba laikus.


Bukleti Mego

Par “Mego”

“Mego” ir viens no lielākajiem pašmāju mazumtirdzniecības veikalu tīkliem, kas ir dibināts 1999. gadā un kopš tā laika ir iegādājies arī Lietuvas veikalu tīklu “IKI”. Latvijā pašlaik ir 89 veikali “Mego”, kuros strādā vairāk nekā 2500 darbinieki un kuri katru dienu apkalpo 125 000 klientu. “Mego” primāri ir pārtikas preču veikals, kurā iespējams iegādāties gan olas, gan Jelgavas cukuru, gan saldumus, kā “Toffifee” un “Rafaello”. Papildus pārtikas precēm varat iegādāties arī traukus, glāzes, avīzes, žurnālus, skolas preces un saimniecības piederumus.

Katrā “Mego” veikalā ir atrodams arī “Mego Outlet”, kur par zemām cenām iespējams iegādāties alu, degvīnus, vīnus, šampaniešus un citus augstākās kvalitātes alkoholiskos dzērienus. Par atlaidēm un akcijām, kuras veikalā ir novērojamas regulāri, varat uzzināt vairāk uzņēmuma mājaslapā https://mego.lv. Tur Jūs atradīsiet arī veikala bukletu un skrejlapu digitālās versijas par tādām akcijām kā “Karstās trešdienas” un “Brīvdienu tirgus”.

Kāpēc iepirkties “Mego”?

  • Loterijas: “Mego” saviem klientiem regulāri rīko loterijas, kuras līdz šim ir bijis iespējams laimēt automašīnas, virtuves iekārtas, veļasmašīnas un televizorus.
  • 24/7: pieci no “Mego” veikaliem Rīgā, Daugavpilī un Rēzeknē šobrīd darbojas kā diennakts veikali, būtiski atvieglojot aizņemtāku cilvēku iepirkšanās paradumus.
  • Mego karte: Ar “Mego” klienta karti ir iespējams saņemt vēl izdevīgākas atlaides pieprasītām precēm, kā arī saņemt 5% atlaidi pirkumiem, kas veikti sestdienās un svētdienās.
  • Kvalitatīva klientu apkalpošana: 2015. gadā uzņēmums kompānijas “Dive” pētījumā ieguva trešo vietu klientu apkalpošanas kvalitātes rādījumos starp Latvijas mazumtirdzniecības sektora uzņēmumiem.
  • Telpu noma: uzņēmums atbalsta gan topošos, gan esošos biznesus, piedāvājot telpu nomu dažādās lokācijās visā Latvijā.

 

Atrašanās vietas un darba laiki

Lielākā daļa “Mego” veikalu ir atvērti katru dienu no 8:00 līdz 22:00, taču ir iespējami izņēmumi. Lai iegūtu precīzāku informāciju par Jums tuvākās tirdzniecības vietas darba laikiem, klikšķiniet šeit. “Mego” tirdzniecības vietas ir atrodamas Rīgā, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Valmierā, Ventspilī, kā arī daudzās citās Latvijas pilsētās. “Mego” klientu atbalsta dienests ir sazvanāms darba dienās 8:30-17:00 pa tālruni 677 59 59.