Tupperware buklets - lpp. 46 *

1 ... 46 ... 57
Tupperware buklets - Akcijas preces - mikroviļņu krāsns, paliktnis, saldētava, silikona kēksu forma, silikona paliktnis ar maliņām. 46. lapa.
1 ... 46 ... 57

Pārlūkojiet šo Tupperware bukletu, kas derīgs no - līdz -, lai iepazītos ar jaunākajiem piedāvājumiem. Šīs akciju bukleta 56 lapās jūs atradīsiet labākās preces no kategorijas Citas preces. Šis Tupperware buklets piedāvā atlaides 236 precēm, kas nozīmē, ka atradīsiet sev interesējošās preces par vislabākajām cenām! Ja vēlaties ietaupīt jau nākamā Tupperware veikala apmeklējuma laikā, noteikti izskatiet visu bukletu no 1. līdz 56. lappusei. Šajā lapā jūs atradīsiet akcijas mikroviļņu krāsns, paliktnis, saldētava, silikona kēksu forma, silikona paliktnis ar maliņām; tomēr šis buklets, ko piedāvā Tupperware, ietver arī daudz citu atlaižu tādām precēm kā, piemēram, mikroviļņu krāsns, saldētava, silikona cimds, ultrapro, vāks. Ja vēlaties iepirkties gudri un ietaupīt naudu, kad nākamreiz dosieties uz Tupperware veikalu, nepalaidiet garām bukletu, kas piedāvā daudz izdevīgu cenu un brīnišķīgu atlaižu. Apmeklējiet Mans Buklets katru dienu, lai nepalaistu garām lieliskas akcijas, ko piedāvā jūsu iecienītie mazumtirgotāji.

* Ir spēkā visos Tupperware veikalos

Preces šajā bukletā

 
 
Esiet biežāk kopā ar saviem mīļajiem Pagatavojiet brīnumgardus ēdienus, lai palutinātu savu ģimeni un draugus. DROŠI UZGLABĀT LEDUSSKAPĪ UN SALDĒTAVĀ LĪDZ MIKROVIĻŅU KRĀSNS DROŠS CEPIET KRĀSNĪ LĪDZ PAT 482°F/220°C TEMPERATŪRĀ PAT -13°F/-25°C Silikona kēksu forma Tilpums: 6 x 115 ml Ārējais 29,8 (G.) x 19,4 cm (PL.) Elastīga un nesalaužama forma gardiem kēksiņiem. L20 31,50 € Silikona paliktnis ar maliņām Atzīmes palīdzēs jums izveidot perfekta izmēra 35,3 x 31,5 x 1 cm L22 33,50 € серитиs un makarūnus. Silikona cepešpanna 29,8 x 19,4 x 2,6 cm L27 33,50 € Klasiska forma, taču tik daudz iespēju. 46 GATAVOŠANA UN CEPŠANA

Tupperware bukleti

Populārākie bukleti