Tupperware informācija

Šeit atrodama informācija par Tupperware veikaliem.


Bukleti Tupperware
Bukleti Tupperware
Bukleti Tupperware

Par “Tupperware”

“Tupperware” ir ASV uzņēmums, kas specializējas ēdiena sagatavošanas, uzglabāšanas un pasniegšanas preču pārdošanā. Uzņēmums kļuva slavens ar to, ka tā dibinātājs izgudroja hermētiski noslēdzamus polietilēna konteinerus, kas revolucionizēja ēdiena uzglabāšanas metodes 20. gadsimtā un arī kalpo kā uzņēmuma pamats mūsdienās. Šobrīd Latvijā darbojas trīs “Tupperware” izplatītāji, kuri atrodas uzņēmuma Ziemeļvalstu biroja pārraudzībā. Uzņēmums bieži pieņem jaunus darbiniekus, kuri parasti darbu uzsāk kā konsultanti, taču ar laiku tiem tiek sniegta iespēja kļūt par darba grupas vadītāju vai iegūt kādu citu pozīciju. Neskaitot iepriekšminētos polietilēna traukus, “Tupperware” pārdod arī cepeškrāsns traukus, daudzkārtlietojamas pudeles, mikrošķiedras dvieļus, smalcinātājus, šeikeris, kartupeļu kastes, rīves, nažus, utt.

Uzņēmuma mājaslapā var atrast ne tikai zīmola produkcijas katalogus un akcijas bukletus, bet arī dažādas receptes, kuras būtu vispiemērotāk gatavot dažādajos firmas traukos. Papildus ir arī sadaļa ballīšu tēmu ieteikumiem, kā arī norādes, kā pieteikties darbam “Tupperware”. Lai iegūtu vairāk informācijas par šiem un citiem jautājumiem, dodieties uz https://www.tupperware.lv.

Kāpēc iegādāties “Tupperware” produktus?

  • Īpašie piedāvājumi: tuvojoties ziemassvētku sezonai, “Tupperware” piedāvā saviem klientiem skaistus un svinīgus virtuves piederumus, kurus varat dāvināt kādam citam vai izmantot pats.
  • Black friday: novembra otrajā pusē “Tupperware” nāk klajā ar īpašajiem Black friday piedāvājumiem. 2018. gadā tie bija konteineri melnā krāsā par zemām cenām.
  • Garantija un rezerves daļas: “Tupperware” sniedz saviem klientiem garantiju pret ražošanas defektiem un iespēju iegādāties rezervas daļas bojājumu gadījumos.
  • Kvalitāte: ”Tupperware” produktu kvalitāte ir novērtēta visā pasaulē, un to dizaini ir izrādīti muzejos daudzviet ASV.
  • Ilgtspēja: uzņēmums ir apņēmies samazināt produktu ražošanas ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī veicina veselīgu dzīvesveidu gan darbinieku, gan klientu starpā.

Atrašanās vietas un darba laiki

Uzņēmumam Latvijā pašlaik ir trīs izplatītāji Jūrmalā, Daugavpilī un Rīgā. Lai noskaidrotu vairāk par produktu iegādi, “Tupperware” pakalpojumiem un izplatītāju kontaktinformāciju, lūdzu, klikšķiniet šeit.