Tēvu diena - bukleti un akcijas

Skatiet jaunākos Tēvu diena bukletus šeit. Vietnē Mans Buklets atrodami labākie akcijas un piedāvājumi precēm, ko vēlaties iegādāties uz Tēvu diena. Mums ir labākie jūsu iecienīto zīmolu preču piedāvājumi, un mēs varam palīdzēt jums ietaupīt, gatavojoties Tēvu diena. Izbaudiet Tēvu diena ar Mans Buklets.

Šobrīd nav spēkā esošu bukletu.

Tēvu diena - Mazumtirgotāji

Tēvu diena

Tēvu diena ir viena no jaunākajām svētku dienām Latvijā. Tikai 2009. gadā tā tika ieviesta mūsu valstī. Amerikā tā jau tiek svinēta kopš 20. gs. sākuma, un oficiāli ir svētku diena kopš 1966. gada 19. jūnija. Šie svētki lielā mērā ieguva popularitāti, pateicoties Mātes dienas svinībām, kas pirmās izcīnīja publikas atzinību jau mazliet agrāk. Šīs abas svētku dienas papildina viena otru. Mūsdienās tēvu dienu svin visā pasaulē, bet šīs svinības dažādās valstīs notiek dažādos datumos. Tēvu dienu Latvijā svin septembra otrajā svētdienā. Rīgā notiek Tēvu dienas festivāls un gājiens. Tēvu diena ir salīdzinoši jauna svētku diena, tāpēc tai raksturīgās tradīcijas atšķiras katrā ģimenē. Daži apsveic savu tēvu, nosūtot kartiņu, daži – piezvanot vai varbūt apciemojot viņu. Šie svētki ir radušies, lai pateiktos tēviem un novērtētu viņu lomu ģimenē, kā arī iepriecinātu viņus.

Tēvu dienas piedāvājumi

Domājot par savu tēvu, bieži vien var būt grūti izvēlēties dāvanu. Rodas jautājums – kas varētu patikt viņam? Atbildi var meklēt tādu lielveikalu kā Maxima, Rimi un Mego bukletos. Piedāvājums ir plašs, un tēvu gaumes ir dažādas. Tēti varētu interesēt viss no praktiskiem aksesuāriem, kā kaklasaites vai pulksteņa, līdz tādām izklaidēm kā galda spēles, tehnoloģijas un makšķerēšanas piederumi. Nevajag aizmirst, ka ne tikai māmiņām patīk saldumi! Krūzītes ar personalizētu apdruku arī ir daļa no svētku piedāvājuma. Labākais veids, kā tētim izbaudīt savu rīta kafiju, ir lasot apsveikumu no tuviniekiem. Interneta veikalos Euronics un Tupperware ir iespējams iegādāties izcilas dāvanas tēviem. Pārsteidz savu tēti!

Tēvu dienas iepirkšanās

Meklējot dāvanu tētim, nav pat jāiziet no mājām. Mans Buklets sniedz labāko piedāvājumu un atlaižu pārskatu. Rūpīgi izvēloties dāvanu un padomājot par tēva interesēm un vēlmēm, var viņu patīkami pārsteigt un iepriecināt. Arī tēvi grib justies īpaši. Padomā par viņa interesēm un izvēlies piemērotāko dāvanu. Tētis to novērtēs.

Priecīgus svētkus!

Jaunākie bukleti