JYSK Segas cenas un atlaides

Iepazīstieties ar šīs piedāvājumiem precei segas veikalā akcijās, kas ir spēkā no 18.01.2022. Iegūstiet jaunākos JYSK bukletus precei segas un uzziniet par piedāvājumiem, kas var palīdzēt ietaupīt jūsu naudu.

 
Aktuālie bukleti
 

Ja uztverat ietaupīšanu iepērkoties nopietni un vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk, jums uzmanīgi jāseko līdzi jaunākajiem bukletiem, kas parādās mūsu tīmekļa vietnē. Mēs regulāri izvietojam JYSK piedāvājumus precei segas un jaunākos JYSK bukletus, kuros atrodama prece segas, tiklīdz tie ir pieejami.

Tiem nav jābūt tikai JYSK piedāvājumiem precei segas - jūs varat meklēt preci segas citu mazumtirgotāju, piemēram, Maxima, piedāvājumā vai iepazīties ar brīnišķīgām akcijām, atlaidēm un izpārdošanām precēm, ko mūsu tīmekļa vietnē meklējuši citi pircēji. Starp populārākajām akcijām pašlaik var minēt atlaides šādām precēm: sidrs, sarkanie kāposti, sienu krāsošanai, sarkanie pipari, siera uzkoda rambyno, stiga, slīpa ota, saulesbrilles, stīgas, saulessargi. Vietnē Mans Buklets mēs izvietojam tūkstošiem jaunu bukletiemu katru dienu, un, ja vēlaties atrast vislabākos piedāvājumus, apmeklējiet mūs regulāri!

Līdzīgas preces


Par “Jysk”

Veikalu tīkls “Jysk” ir Dānijas uzņemums, kas jau 40 gadus piedāvā saviem klientiem ne tikai skapjus, gultas, nojumes un citas skandināvu kvalitātes mēbeles, bet arī dažādus mājokļa dekora un labiekārtošanas elementus, kā aizkarus, dvieļus, traukus, grozus, ventilatorus utt. Tuvojoties Ziemassvētkiem, Lieldienām un citiem svētkiem, veikalā varēsiet atrast arī svinīgas un mūsdienīgas dekorācijas.“Jysk” pirmoreiz durvis saviem Latvijas klientiem vēra vaļā 2001. gadā tirdzniecības centrā “Alfa”, kur tas darbojas arī šodien. Kopš tā laika Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir atvērušies vēl 8 veikali, kuros ir iespējams atrast visu, lai padarītu savas mājas interesantas un ērtākas. Baltijas valstīs un Baltkrievijā “Jysk” ir radījis teju 900 darba vietas, un plāni attīstīt veikala darbību šeit turpinās. Preces un detaļas tiek importētas no 21 pasaules valsts, tai skaitā Dānijas.

“Jysk” vienmēr pārliecinās, ka tā produkti un dizaini atbilst skandināvu hygge principiem, kuri nosaka to, ka interjeram jābūt mājīgam, omulīgam un relaksējošam.Visām “Jysk” precēm ir arī vismaz 14 dienu atgriešanas periods. Jaunajiem klientiem ir pieejami arī dažādi atlaižu kodi pirkumiem un piegādei, kā arī ir iespējams preces iegādāties līzingā.“Jysk” ir pieejams arī savs interneta veikals, kur reģistrējoties ir iespējams pasūtīt Jūsu izvēlētās preces, neizejot no mājas. Lai aplūkotu veikala katalogu un aktuālo piedāvājumu bukletu, kā arī uzzinātu par citām akcijas precēm, dodieties uz veikala mājaslapu https://www.jysk.lv.

Segas - mazumtirgotāji

Populārākie bukleti

Preces

Mazumtirgotāji