Veļas grozs - Aktuālie cenas no bukletiem

search

Cenu pārskats

Pārdevējs
Apraksts
Derīgums
Cena
logo - Pepco
Pepco
Pelēks veļas grozs - SKU/PLU: 601934 Pelēkajā veļas grozā, kura ietilpība ir 55 litri, varēsi ievietot daudz veļas. Sieniņas ar caurumiem nodrošina pietiekamu gaisa cirkulāciju drēbēm, kas tajā ievietotas. Šis veļas grozs ir viegls, tāpēc tajā var viegli pārnēsāt veļu. Piedāvājumā ietilpst trīs pievilcīgas krāsas.  
9,00 €
logo - Pepco
Pepco
Zaļš veļas grozs - SKU/PLU: 347694 Zaļajam veļas grozam ir ergonomiski rokturi, kas to padara ērtu pārnēsāšanai. Tas atvieglos svaigi izmazgāto drēbju locīšanu un sakārtošanu. Grozu var izmantot arī dvieļu uzglabāšanai vannas istabā. Tas ir viegls un ērti tīrāms. Piedāvājumā ietilpst trīs krāsas.  
9,00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena varētu nebūt piemērota visos veikalos

** Cena var būt bez PVN

Kur ir piedāvājumi veļas grozs?
Produkts veļas grozs šodien ir vairākos piedāvājumos, ar atlaidi to varat iegādāties veikalos Pepco.

Kur ir visizdevīgāk veļas grozs?
Viszemāko cenu par produktu veļas grozs varat iegādāties veikalos Pepco, to pašlaik piedāvājumā var iegādāties par cenu 9,00 €. Šis piedāvājums ir spēkā no 11.07. līdz 24.07.2024..

 

Atrodiet labākos piedāvājumus pie mums
Mēs vietnē Mans Buklets zinām par visiem bukletiem, akcijām, piedāvājumiem un kuponiem, kas pieejami precei veļas grozs. Mēs varam atrast labākās atlaides, un mēs būsim pirmie, kas jums paziņos, kad prece veļas grozs tiek pārdota par akcijas cenām. Tas nozīmē, ka jums ir iespēja būtiski ietaupīt, veicot iknedēļas pirkumus. Uzziniet, cik daudz naudas piedāvājumi un kuponi, kas atrodami jaunākajos bukletos, var palīdzēt jums ietaupīt, pērkot preci veļas grozs.

Uzziniet, cik maksā prece veļas grozs pie jūsu iecienītajiem mazumtirgotājiem
Ja vēlaties ietaupīt naudu, vienkārši noklikšķiniet uz akcijām un uzziniet, cik pašlaik maksā attiecīgā prece pie jūsu iecienītā mazumtirgotāja Pepco. Lai atvieglotu atlaižu meklēšanu, varat filtrēt bukletus un katalogus pēc zīmola. Neaizmirstiet, ka vietnē Mans Buklets atrodama informācija par atlaidēm ļoti plašam citu preču klāstam. Aplūkojiet brīnišķīgos piedāvājumus un sāciet ietaupīt iepērkoties.
Mēs piedāvājam visus populārāko Latvijas mazumtirgotāju bukletus un akciju avīzes, lai jūs varētu viegli salīdzināt savu iecienītāko veikalu piedāvājumu un uzzināt, kurā no tiem jūs varēsiet ietaupīt visvairāk naudas. Šeit, vietnē Mans Buklets, to var izdarīt ātri un vienkārši!

Meklējiet vairāk piedāvājumu!
Iepazīstieties ar aktuālajiem bukletiem un akcijām jūsu iecienītajām precēm, piemēram, attīrošas putas, attīrošs toniks, aknu pastēte, apģērba tīrīšanas rullītis, auduma maska. Vietnē Mans Buklets viss ir atrodams vienuviet, un brīnišķīgi piedāvājumi ir tikai viena klikšķa attālumā. Noteikti apmeklējiet mūs atkal — mēs pašlaik strādājam, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu, un katru dienu pievienojam jaunas bukleti un akcijas, lai jums būtu pieejama labākās cenas!

 

Veļas grozs - zemākā cena

Parādīšanās bukletos

Kur pirkt - veļas grozs

Jaunākie bukleti