Optimus Mēbeles atrašanās vietas un darba laiks

Šeit atrodama informācija par Optimus Mēbeles veikaliem, tostarp Optimus Mēbeles veikalu adreses un Optimus Mēbeles veikalu darba laiki. Šeit, vietnē Mans Buklets, jūs varat atrast visu vajadzīgo informāciju, piemēram, jūsu iecienītāko mazumtirgotāju, tostarp Optimus Mēbeles, veikalu adreses un darba laikus.


Bukleti Optimus Mēbeles
Bukleti Optimus Mēbeles
Bukleti Optimus Mēbeles

Par “Optimus Mēbeles”

“Optimus Mēbeles” ir viens no Latvijā vispopulārākajiem un plašākajiem mēbeļu lielveikalu tīkliem, kas valstī darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. “Optimus Mēbeles” lepojas ar ļoti plašu sortimentu, kas nodrošina klientu ar nebeidzamiem stila risinājumiem jebkurai mājokļa telpai. Veikalā ir viss nepieciešamais, lai iekārtotu Jūsu perfekto guļamistabu: gultas, matrači, kumodes, skapji, aizslietņi, gultas apgaismojums, utt. Padariet savu viesistabu mājīgāku ar kādu no veikala gaumīgajiem dīvāniem un ieprieciniet savu atvasi ar jaunu bērnu gultiņu vai skapīti. Plašais virtuves mēbeļu piedāvājums iepriecinās ikvienu saimnieci. Uzņēmumiem un skolām pieejams plašs biroja mēbeļu un piederumu sortiments: rakstāmgaldi, datorgaldi, biroja krēsli, skapji, plaukti, utt. Vēl jūs varēsiet atrast visas nepieciešamās mēbeles savam darba kabinetam, vannasistabai, priekšnamam un terasei. Veikals piedāvā arī nopirkto preču piegādi visā Latvijas teritorijā sadarbībā ar SIA “Kravas taksometrs”.

“Optimus mēbeles” preču katalogu, kā arī akciju bukletu ir iespējams aplūkot veikala mājaslapā https://www.optimus.lv. Ikmēneša piedāvājumu avīzītes nereti tiek nosūtītas arī pa pastu un ir aplūkojamas veikala Facebook lapā. Pēc preces iegādes klientam pienākas 14 dienu atgriešanas periods, kura laikā viņš var atgriezt preci, saņemot atpakaļ naudu.

Kāpēc iepirkties “Optimus mēbeles”?

  • Atsaucīgi darbinieki: veikalā varat griezties ar saviem mērījumiem, un tā darbinieki atradīs Jums vispiemērotāko variantu, ņemot vērā Jūsu budžeta ierobežojumus.
  • Līzings: preces ir iespējams iegādāties ar līzingu.
  • Piegāde: uzņēmums sadarbojas ar piegādes kompāniju, kas darbojas visā Latvijas teritorijā.
  • Internetveikals: internetveikals ir ērti izmantojums, un tajā ir iespējams pielāgot meklējamo mēbeļu izmērus un cenu diapazonu.

 

Uzņēmuma atrašanās vietas un darba laiki

Latvijas teritorijā pašlaik darbojas 37 “Optimus mēbeles” veikali un internetveikals. Šie veikali atrodas Rīgā, Alūksnē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ādažos, Aizkrauklē, Valmierā, Talsos Ventspilī, Madonā, Jelgavā, Siguldā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās. Lielākā daļa veikalu ir atvērti no piektdienas līdz svētdienai, taču darba laiki var atšķirties. Lai uzzinātu sev tuvākā “Optimus mēbeles” veikala darba laiku, klikšķiniet šeit. Lai iepirktos internetveikalā, ir ieteicams reģistrēties. Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu [email protected] vai zvaniet uz tālruņa numuru 67 885 252.