Méness Aptieka buklets - 03.01.2022. - 31.01.2022. - lpp. 13 *

1 ... 13 ... 25
Méness Aptieka buklets - 03.01.2022. - 31.01.2022. - Akcijas preces - bauskas, enterol, ibuprofen, kakla, mg, pret sāpēm, strepsils. 13. lapa.
1 ... 13 ... 25

Pārlūkojiet šo Méness Aptieka bukletu, kas derīgs no 03.01.2022. līdz 31.01.2022., lai iepazītos ar jaunākajiem piedāvājumiem. Šīs akciju bukleta 24 lapās jūs atradīsiet labākās preces no kategorijas Medikamenti. Šis Méness Aptieka buklets piedāvā atlaides 125 precēm, kas nozīmē, ka atradīsiet sev interesējošās preces par vislabākajām cenām! Ja vēlaties ietaupīt jau nākamā Méness Aptieka veikala apmeklējuma laikā, noteikti izskatiet visu bukletu no 1. līdz 24. lappusei. Šajā lapā jūs atradīsiet akcijas bauskas, enterol, ibuprofen, kakla, mg, pret sāpēm, strepsils; tomēr šis buklets, ko piedāvā Méness Aptieka, ietver arī daudz citu atlaižu tādām precēm kā, piemēram, krēms, mg, naši, nurofen, pret sāpēm, minerālvielas, vitamīni. Ja vēlaties iepirkties gudri un ietaupīt naudu, kad nākamreiz dosieties uz Méness Aptieka veikalu, nepalaidiet garām bukletu, kas piedāvā daudz izdevīgu cenu un brīnišķīgu atlaižu. Apmeklējiet Mans Buklets katru dienu, lai nepalaistu garām lieliskas akcijas, ko piedāvā jūsu iecienītie mazumtirgotāji.

* Ir spēkā visos Méness Aptieka veikalos
Parādīt vairāk

Preces šajā bukletā

 
 
13 GUDRI PIRKUMI 7 79 7 99 PRET KAKLA SĀPĒM PRET SĀPĒM Strepsils® Intensive Ibuprofen JNX 400 mg 8,75 mg sūkājamās tabletes N24 Tabletes N100 FLURBIPROFENUM Palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus. Sastāvā esošai aktīvai vielai Flurbiprofēnam piemīt spēcīga pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma darbība. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Precīzas lietošanas devas skatīt lietošanas instrukcijā. Помогает предотвратить симптомы боли в горле. Действующее вещество флурбипрофен обладает сильным обезболивающим, жаропонижающим и противовоспалительным действием. Для взрослых и детей от 12 лет. Точную дозировку см. в инструкции по применению. Reklāmas devējs: Reckitt Benckiser (Poland) S.A. Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Lietošana: pieaugušajiem un pusaudžiem no 15 gadu vecuma līdz 3 tabletēm dienā. Ибупрофен уменьшает боль, снижает температуру и снимает воспаление. Применение: взрослым и подросткам c 15 лет до 3 таблеток в день. Reklāmas devējs: SIA Jonnex-Farma Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! IBUPROFENUM 8 99 9 99 PRETSĀPJU GELS GREMOŠANAS VEICINĀŠANAI Olfen® 1% gels Pangrol® 10000 V Gels 100 g Zarnās šķīstošas cietās kapsulas N50 PANCREATIS PULVIS DICLOFENACUM NATRICUM Mazina akūtas sāpes un pietūkumu traumētajās locītavās un apkārtējos audos. No 14 gadu vecuma uzklāt 2-4 g gela 3-4 x dienā. Уменьшает острую боль и отек в травмированных суставах и окружающих тканях. Oт 14 лет применять по 2-4 г геля 3-4 раза в день. Reklāmas devējs: UAB Teva Baltics filiāle Latvijā; MULTI-LV-00018 Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Lieto aizkuņģa dziedzera gremošanas fermentu veidošanās un izdalīšanās traucējumiem. Lietošana pieaugušajiem: 2-5 kapsulas ēdienreizē. Помогает при недостатке образования и выделения пищеварительных ферментов поджелудочной железы. Дозирование взростлым: 2-5 капсулы во время еды. Reklāmas devējs: SIA “Berlin-Chemie/Menarini Baltic”, Bauskas iela 58a-605, Rīga, LV-1004. Tālr. 67103210. LV_PAN-08-2021_V1_printdigital/12/2021 Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! 11 79 KĀ IETAUPĪT? NOVĒRŠ UN ĀRSTĒ CAUREJU Enterol 250 mg Cietās kapsulas N30 SACCHAROMYCES BOULARDII Akūtas infekciozas baktēriju vai vīrusu izraisītas caurejas ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Antibiotiku izraisītas caurejas profilaksei un ārstēšanai. Var lietot vienlaicīgi ar antibiotikām. Devas: pieaugušie: 1 vai 2 kapsulas 2 reizes dienā, bērni: 1 kapsula 2 vai 3 reizes dienā. Для лечения острой бактериальной или вирусной диареи у взрослых и детей старше 6 лет. Для профилактики и лечения диареи, вызванной применением антибиотиков. Можно применять одновременно с антибиотиками. Reklāmas devējs: BIOCODEX SIA. Enterol zāļu apraksts – 02/2021. Reklāma izskatīta – 12/2021. ID Nr. 94644900 Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! www.e-menessaptieka.lv www.menessaptieka.lv PĒRC GUDRI, PLĀNO IZMAKSAS! Dažkārt 3 mazo iepakojumu vietā izdevīgāk ir iegādāties vienu lielo iepakojumu, jo izmaksas uz 1 tableti būs zemākas. Nepērc to, kas tev nav vajadzīgs! meness_aptieka menessaptieka mobilā aplikācija

Méness Aptieka bukleti

Populārākie bukleti