Méness Aptieka buklets - 01.03.2021. - 31.03.2021. - lpp. 10 - VAIRS NAV SPĒKĀ *

1 ... 10 ... 25
Méness Aptieka buklets - 01.03.2021. - 31.03.2021. - Akcijas preces - ibuprofen, kakla, mg, nurofen, pret sāpēm. 10. lapa.
1 ... 10 ... 25

Pārlūkojiet šo Méness Aptieka bukletu, kas derīgs no 01.03.2021. līdz 31.03.2021., lai iepazītos ar jaunākajiem piedāvājumiem. Šīs akciju bukleta 24 lapās jūs atradīsiet labākās preces no kategorijas Medikamenti. Ja vēlaties ietaupīt jau nākamā Méness Aptieka veikala apmeklējuma laikā, noteikti izskatiet visu bukletu no 1. līdz 24. lappusei. Ja vēlaties iepirkties gudri un ietaupīt naudu, kad nākamreiz dosieties uz Méness Aptieka veikalu, nepalaidiet garām bukletu, kas piedāvā daudz izdevīgu cenu un brīnišķīgu atlaižu. Apmeklējiet Mans Buklets katru dienu, lai nepalaistu garām lieliskas akcijas, ko piedāvā jūsu iecienītie mazumtirgotāji.

* Ir spēkā visos Méness Aptieka veikalos
Parādīt vairāk

Preces šajā bukletā

 
 
LOCĪTAVĀM UN PRET SĀPĒM PRET SĀPĒM PRET SĀPĒM UN DRUDZI 400 mg apvalkotās tabletes N24 330 mg/200 mg putojošās tabletes N20 546 402 UPSARIN C ACIDUM ACETYLSALICYLICUM, ACIDUM ASCORBICUM Vieglu un vidēji izteiktu sāpju un/vai drudža simptomātiskai ārstēšanai. Pieaugušie un bērni no 16 gadiem: maks. diennakts deva ir 3 g. Deva vienā reizē ir 1-2 tabl. Ja nepieciešams - atkārto pēc 4 h, nepārsniedzot 9 tabl. 24 h. Tableti izšķīdināt glāzē ūdens vai sulas un tūlīt izdzert. Nurofen Forte EXPRESS IBUPROFENUM Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Nurofen Forte Express iedarbojas uz sāpju avotu jau 15 minūšu laikā. Mazina migrēnas tipa galvassāpes, zobu sāpes, menstruālās un muskuļu sāpes. Lietot pa 1 tabletei. Nepieciešamības gadījumā lietot vēl pa 1 tabletei ik pēc 4 stundām, bet ne vairāk par 3 tabletēm 24 stundu laikā. Целенаправленно снимает боль! Облегчает головные боли и мигрени, зубные боли, менструальные и мышечные боли. Применять 1 таблетку. При необходимости принимайте еще 1 таблетку каждые 4 часа, но не более 3 таблеток в течение 24 часов. Reklāmas devējs: Reckitt Benckiser S.A. (Poland) Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Для симптоматического лечения лёгкой и умеренной боли и/или жара. Взрослые и дети с 16 лет: максимальная суточная доза – 3 г. Разовая доза: 1-2 таблетки. При необходимости повторить через 4 часа, не пре­вы­шая 9 таблеток за 24 часа. Таблетку растворить в стакане воды или сока и немедленно выпить. Reklāmas devējs: SIA Swixx BioPharma, PM-LV-2020-9-941 Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! PRET SĀPĒM UN DRUDZI PRET SĀPĒM UN DRUDZI PRET SĀPĒM UN DRUDZI 500 mg putojošās tabletes N16 500 mg/65 mg putojošās tabletes N16 Suspensija iekšķīgai lietošanai 200 ml EFFERALGAN PARACETAMOLUM 379 Vieglu un vidēji stipru sāpju un/vai drudža simptomātiskai ārstēšanai. Piemērots pieaugušajiem un bērniem no 17 kg (apmēram 5 g.v.). Sīkākai informācijai skatīt lietošanas instrukciju. Solpadeine PK PARACETAMOLUM, COFFEINUM Solpadeine PK sastāvā ir divas aktīvās vielas – paracetamols un kofeīns. Abu sastāvdaļu divējādā iedarbība ļauj ātri samazināt galvassāpes un migrēnu. Tās var mazināt arī muguras sāpes, muskuļu un locītavu sāpes, zobu sāpes, menstruāciju sāpes, neiralģiju, kakla sāpes un drudzi, un saaukstēšanās vai gripas izraisītas sāpes. 486 509 Ibuprofen Inteli 100 mg/5 ml IBUPROFENUM Bērniem no 6 mēnešu līdz 12 gadu vecumam, lai mazinātu drudzi un atvieglotu vieglas līdz vidēji stipras sāpes. Lietošana: 5-7,5 mg/kg ķermeņa masas vienā devā vai 20-30 mg/kg ķermeņa masas dienā. Для симптоматического лечения лёгкой и умеренной боли и/ или жара. Подходит для взрослых и детей от 17 кг (приблизительно от 5 лет). Дополнительную информацию смотритe в инструкции по применению. Solpadeine PK содержит два активных вещества – парацетамол и кофеин. Двойное действие обоих ингредиентов позволяет быстро уменьшить головную боль и мигрень. А также может облегчить боль в спине, мышцах и суставах, зубную боль, менструальную боль, невралгию, боль в горле и лихорадку, боль при простуде или гриппе. Reklāmas devējs: SIA Swixx Biopharma; PM-LV-2021-1-20 Reklāmas devējs: SIA Omega Pharma Baltics Reklāmas devējs: SIA Jonnex-Farma ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! LOCĪTAVĀM UN MUSKUĻIEM ZOBU ŠĶILŠANĀS SIMPTOMIEM PRET SĀPĒM UN DRUDZI Gels 100 ml Šķīdums iekšķīgai lietošanai vienas devas iepakojumā N10 Suspensija iekšķīgai lietošanai, 100 ml (zemeņu 9.59 €, apelsīnu 9.69 €) Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. 1+1 Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. 9.60 € Atvēsinošs un sildošs ķermeņa gels Masēšanas laikā rada nomierinošu un vēsinošu sajūtu. Efektu dod gela sastāvā esošo ēterisko eļļu kombinācija. Gelu paredzēts uzklāt uz ādas locītavu un muskuļu apvidū. Во время массирования создает успокаивающее ощущение прохлады. Эффект даёт комбинация эфирных масел, входящих в состав геля. Гель предусмотрен для нанесения на область суставов и мышц. Reklāmas devējs: SIA Jonnex-Farma 10 www.e-menessaptieka.lv 556 Детям от 6 месяцев до 12 лет, для уменьшения лихорадки и облегчения легкой и умеренной боли. Применение: 5-7,5 мг/кг массы тела в одной дозе или 20-30 мг/кг массы тела в день. Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Nurofen suspensija bērniem 200 mg/5 ml no 959 IBUPROFENUM Camilia Camilia ir homeopātiskas zāles zīdaiņiem ar zobu šķilšanos saistītu traucējumu gadījumā (sāpīgas smaganas, uzbudinātība, apsārtuši vaigi, šķidrāka vēdera izeja). Ieteicams lietot pa 3 līdz 6 devām diennaktī 3 līdz 8 dienas. Nurofen suspensija bērniem 200 mg/5 ml iekšķīgai lietošanai. Īpaši izstrādāts bērniem vecumā no 3 mēnešiem līdz 12 gadiem. Lieto drudža, kā arī vieglu līdz vidēji smagu sāpju simptomātiskai terapijai. Во время прорезывании зубов утешение предоставит Camilia. Жидкость внутреннего применения. В упаковке по одной дозе. Удобное применение. Рекомендуется применять по 3-6 доз в сутке. От 3 до 8 дней. Специально разработан для детей в возрасте от 3 месяцев до 12 лет. Используется для терапии озноба и при симптомах боли легкой и средней тяжести. Reklāmas devējs: G.Miežis Ārsts Reklāmas devējs: Reckitt Benckiser ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. www.menessaptieka.lv meness_aptieka Bezrecepšu zāles. Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. menessaptieka mobilā aplikācija

Méness Aptieka bukleti

Populārākie bukleti