Méness Aptieka buklets - 04.01.2021. - 31.01.2021. - lpp. 18 - VAIRS NAV SPĒKĀ *

1 ... 18 ... 25
Méness Aptieka buklets - 04.01.2021. - 31.01.2021. - Akcijas preces - elmex, gum, lactacid, seni, seni lady, sensodyne. 18. lapa.
1 ... 18 ... 25

Pārlūkojiet šo Méness Aptieka bukletu, kas derīgs no 04.01.2021. līdz 31.01.2021., lai iepazītos ar jaunākajiem piedāvājumiem. Šīs akciju bukleta 24 lapās jūs atradīsiet labākās preces no kategorijas Medikamenti. Ja vēlaties ietaupīt jau nākamā Méness Aptieka veikala apmeklējuma laikā, noteikti izskatiet visu bukletu no 1. līdz 24. lappusei. Ja vēlaties iepirkties gudri un ietaupīt naudu, kad nākamreiz dosieties uz Méness Aptieka veikalu, nepalaidiet garām bukletu, kas piedāvā daudz izdevīgu cenu un brīnišķīgu atlaižu. Apmeklējiet Mans Buklets katru dienu, lai nepalaistu garām lieliskas akcijas, ko piedāvā jūsu iecienītie mazumtirgotāji.

* Ir spēkā visos Méness Aptieka veikalos
Parādīt vairāk

Preces šajā bukletā

 
 
KOSMĒTIKA JUTĪGU ZOBU IKDIENAS KOPŠANAI Pārstāvis Latvijā: GlaxoSmithKline Latvia SIA, LV/CHSEN/0004/13b līdz -30 % MUTES DOBUMA KOPŠANAI līdz -20 % MUTES DOBUMA KOPŠANAI Reklāmas devējs: Baltic Business Partners OÜ -25% GUM SENSODYNE® SENSODYNE® mutes kopšanas līdzekļi ir speciāli izstrādāti jutīgiem zobiem. SENSODYNE® средства для ухода за полостью рта созданы специально для чувствительных зубов. Elmex® GUM PAROEX intensīvs antiseptisks līdzeklis, jutīgu un asiņojošu smaganu kopšana, lai novērstu parodonta problēmas. GUM SensiVital+ efektivitāte tiek panākta ar ātru un ilgstošu jutīgu zobu aizsardzību. Elmex® предлагает средства для ухода за полостью рта, которые тщательно очищают, укрепляет зубную эмаль и защищают от образования кариеса. GUM PAROEX интенсивный антисептик и уход за чувствительными и кровоточащими деснами для предотвращения проблем пародонта. Эффективность GUM SensiVital+ достигается благодаря быстрой и длительной защите чувствительных зубов. Elmex® piedāvā mutes kopšanas līdzekļus, kas saudzīgi notīra, nostiprina zobu emalju un pasargā no kariesa. līdz HIGIĒNAS PRECES Reklāmas devējs: SIA TZMO Latvija -15% -15% INTĪMĀ HIGIĒNA BĒRNU HIGIĒNA Reklāmas devējs: SIA SANITEX -15% Lactacyd Seni Lactacyd piedāvā intīmās kopšanas līdzekļu klāstu, kas ir lieliski piemēroti ikdienai, kā arī svarīgiem brīžiem, piemēram, grūtniecības laikam un pēcdzemdību periodam. Lactacyd intīmās kopšanas līdzekļi ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu ikvienam Tavas dzīves svarīgajam posmam. Seni Lady, Seni Man – это урологические прокладки высшего качества. Прокладки обеспечивают ощущение сухости и позволяют чувствовать себя уверенно в любой жизненной ситуации. Lactacyd предлагает ассортимент средств для интимного ухода, которые отлично подходят для ежедневного использования, а также для особенных периодов, таких как беременность и послеродовой период. Средства для интимного ухода Lactacyd разработаны таким образом, чтобы они соответствовали любому важному этапу Твоей жизни. Seni Lady un Seni Man ir augstas kvalitātes uroloģiskie ieliktnīši sievietēm un vīriešiem, kas rūpējas par sevi un komfortu. Ieliktnīši nodrošina sausuma sajūtu! Pampers Mazuļi ir pelnījuši mīlošu kopšanu. Autiņbiksīšu gaisu caurlaidīgie kanāli nenosprosto gaisa plūsmu, mazuļa āda elpo un ir sausa līdz pat 12 h. Малыши заслуживают нежного ухода. За счет дыщащих каналов подгузника, кожа малыша дышит и остается сухой до 12 часов. %* 5 2 - ceturtdienās un piektdienās VISAI KOSMĒTIKAI * Atlaides un akcijas nesummējas. Aktivitāte ir spēkā līdz 2021. gada 29. janvārim ceturtdienās un piektdienās. Aktivitātes produktu skaits ir ierobežots. Izdevumā norādītajai informācijai var būt neparedzētas izmaiņas, par ko pircēji tiks informēti aptiekās. Atlaides neattiecas uz medikamentiem un kompensējamiem medikamentiem. – 18 – www.menessaptieka.lv meness_aptieka menessaptieka Aktivitāte ir spēkā ar veselības karti. mobilā aplikācija

Méness Aptieka bukleti

Populārākie bukleti