Maxima buklets - 30.08.2022. - 26.09.2022. - lpp. 4 - VAIRS NAV SPĒKĀ *

4 / 37

Maxima buklets - 30.08.2022. - 26.09.2022. - Akcijas preces - griķi, krūmmellenes, mellenes, olas, tomāti, vistu. 4. lapa.
4 / 37

Pārlūkojiet šo Maxima bukletu, kas derīgs no 30.08.2022. līdz 26.09.2022., lai iepazītos ar jaunākajiem piedāvājumiem. Šīs akciju bukleta 36 lapās jūs atradīsiet labākās preces no kategorijas Pārtika. Ja vēlaties ietaupīt jau nākamā Maxima veikala apmeklējuma laikā, noteikti izskatiet visu bukletu no 1. līdz 36. lappusei. Ja vēlaties iepirkties gudri un ietaupīt naudu, kad nākamreiz dosieties uz Maxima veikalu, nepalaidiet garām bukletu, kas piedāvā daudz izdevīgu cenu un brīnišķīgu atlaižu. Apmeklējiet Mans Buklets katru dienu, lai nepalaistu garām lieliskas akcijas, ko piedāvā jūsu iecienītie mazumtirgotāji.

* Ir spēkā sekojošos Maxima veikalos

Parādīt vairāk

Preces šajā bukletā

 
 
VIESA PRODUKTI BROKASTIS MĀRAS MĀJĀS IR SVARĪGAS Tādēļ vienmēr mājās ir vistu olas, jo no tām var pagatavot veselīgas, olbaltumvielām bagātas brokastis, piemēram, omleti, vēršaci, vai pievienot tās rīta putrai. MĀRAS 5 IECIENĪTĀKIE PRODUKTI Mārai jau kopš bērnības viens no iecienītākajiem produktiem ir griķi, iespējams, tādēļ tos labprāt pat bez piedevām vienmēr bauda arī viņas bērni. Šis produkts vienmēr ir mājās, jo ir gan silta, gan barojoša maltīte, ko, piemēram, var papildināt ar rīvētu sieru vai pasniegt kā piedevu citiem ēdieniem. Kulinārijas entuziastes Māras vīrs ir mednieks, tādēļ arī laba gaļa viņas ģimenes mājās ir ļoti svarīga. Par gaļas audzēšanu un arī pagatavošanu vienmēr rūpējas vīrs, tas esot patiesi viņa lauciņš. Krūmmellenes ir garšīgas un nesmērē rokas. Tās der ne tikai ēšanai pie krūma, bet arī saldēšanai, turklāt šis produkts ilgi stāv ledusskapī. Protams, Māras ģimene labprāt lasa arī meža mellenes. -4- maxima.lv/koest Preču piedāvājums dažādos MAXIMA veikalos var atšķirties. Arī daudzkrāsainie tomāti ir viens no tiem dārzeņiem, ko Māra pati audzē, priecājoties par dažādo tomātu šķirņu krāsām un baudot to garšas.

Citi bukleti Maxima

Jaunākie bukleti