Mājai un Dārzam - bukleti un īpašie piedāvājumi


Ja meklējat internetā Mājai un Dārzam akcijas, esat ieradies uz īsto vietu. Šeit atrodami jaunākie Mājai un Dārzam bukleti, lai nodrošinātu, ka atradīsiet labākās cenas un piedāvājumus jūsu interesējošajām precēm. Ja vēlaties ietaupīt, izmantojot atlaides, kas atrodamas Mājai un Dārzam nedēļas katalogos, un saņemt labākos piedāvājumus ar Mājai un Dārzam nedēļas bukletiem, esat ieradies uz īsto vietu.

Aktuālie bukleti

Tuvākā
spinner

 Bukleti var nebūt derīgi visās filiālēs.

 

Labākie Mājai un Dārzam akciju bukleti un katalogi internetā
Mums ir informācija par visem Mājai un Dārzam bukletiem un akcijām visā Latvijas teritorijā! Neatkarīgi no tā, vai tie iekļauti katalogā vai pieejami internetā vai bezsaistē, jūs tos adradīsiet mūsu tīmekļa vietnē.

Uzziniet par labākajā Mājai un Dārzam akcijām
Ļoti daudzi vēlas ietaupīt savu naudu, iepērkoties Mājai un Dārzam veikalā. Mums ir visa informācija par izpārdošanām Mājai un Dārzam veikalos, lai jūs varētu atrast labākās cenas un ietaupīt naudu. Vienkārši pārskatiet jaunākos bukletus un akciju avīzes šeit un uzziet, kā varat ietaupīt naudu iegādājoties lieliskas preces. Atcerieties - taupīšana ir panākumu stūrakmens!

Ieguldiet savu laiku!
Taupīšana prasa atbilstošu domāšanas veidu. Tagad jūs, iespējams, ietaupīsiet pāris eiro, taču arī šāds maziņš ietaupījums palīdz, un taupīšana, izmantojot Mājai un Dārzam bukletus, ir lielisks veids, kā par savu naudu iegūt pēc iespējas vairāk. Viss, kas nepieciešams, lai ietaupītu, ir būt gudram klientam un pirms došanās uz Mājai un Dārzam veikalu, veikt nelielu izpēti. Tas prasa nedaudz laika, taču mūsu akciju bukleti var palīdzēt jums ietaupīt daudz naudas!

Šajā lapā jūs atradīsiet 1 aktuālās Mājai un Dārzam akcijas, kas ir spēkā līdz 31.03.2023. Bukletos jūs atradīsiet īpašos piedāvājumus un atlaides galvenokārt kategorijas Hobijiem, DIY un mājsaimniecības preces precēm, konkrēti: krāsa, kaste, kastes, griestu, vannas istabai, puķu podi, galds, ķerras, krēsli, griestu lampa, kuras varat iegādāties 16 veikalos, kas atrodas Jelgava, Ventspils, Tukums, Aizkraukle, Bauska, u. c. Ja jūs interesē citu veikalu atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi, skatiet vēl 49 mazumtirgotāju avīzes, kas pieejamas vietnē Mans Buklets. Varat arī pārlūkot Mājai un Dārzam arhīvu, lai skatītu 23 bukletus, kuri vairs nav spēkā.

Preces no brošūrām Mājai un Dārzam

Jaunākie bukleti

Mazumtirgotāji - hobijiem, diy un mājsaimniecības preces