K-Senukai atrašanās vietas un darba laiks

Šeit atrodama informācija par K-Senukai veikaliem, tostarp K-Senukai veikalu adreses un K-Senukai veikalu darba laiki. Šeit, vietnē Mans Buklets, jūs varat atrast visu vajadzīgo informāciju, piemēram, jūsu iecienītāko mazumtirgotāju, tostarp K-Senukai, veikalu adreses un darba laikus.


Bukleti K-Senukai
Bukleti K-Senukai
Bukleti K-Senukai

Par “K Senukai”

“K Senukai” ir Lietuvas uzņēmumu grupai “Kesko Senukai” piederošs būvniecības, dārza un mājsaimniecības veikalu tīkls, kurš pirmoreiz Latvijā durvis vēra vaļā 2002. gadā. Vēl veikalā ir iespējams iegādāties arī sadzīves un elektronikas preces, dažāda veida mēbeles, tai skaitā aizkarus un žalūzijas, apgaismojumu, rotaļlietas un brīvā laika pavadīšanas aprīkojumu, kā arī zoo un higiēnas preces.“K Senukai” izceļas ar to, ka uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes remontdarbu projektēšanu un veikšanu. Ar profesionālu projektu konsultantu un būvniecības speciālistu palīdzību Jūs varat īstenot dažādus elektromontāžas, santehnikas un apkures, celtniecības un labiekārtošanas darbus ātri un ar garantiju. Ja būvniecības vai remonta darbus vēlaties veikt pats, “K Senukai” piedāvā instrumentu nomu, kā arī līzingus visu veidu precēm un pakalpojumiem.Veikala mājaslapa galvenokārt funkcionē kā internetveikals, taču tur iespējams atrast arī aktuālos atlaižu bukletus, informāciju par akcijām, kā arī idejas dažādiem remonta un būvniecības projektiem. Internetveikala sortiments ir ļoti plašs, un tajā ir atrodams viss, sākot ar pašmāju “Ekofleks” produktiem, solar light prožektoriem un OSB plāksnēm, un beidzot ar laminātu un tapetēm. Lai iegūtu informāciju par preču sortimentu un jaunākajiem piedāvājumiem, dodieties uz veikala mājaslapu https://www.ksenukai.lv.

Kāpēc iepirkties “K Senukai”?

  • Lietotne: “K Senukai” saviem klientiem nodrošina mobilu aplikāciju, ar kuru ir iespējams pasūtījumus veikt vēl ātrāk un vienkāršāk, skenēt preces, kā arī veikt balss komandas.
  • PROCENTER: “K Senukai” nodrošina juridiskas personas, tai skaitā arī elektriķus, santehniķus un apdares meistarus, ar 30% atlaidi dažādu veidu materiāliem.
  • Lojalitātes programmas: veikals piedāvā noformēt 3 veidu klientu kartes, kurām ir dažādas unikālās priekšrocības.
  • Izdevīgi apmaksas veidi: uzņēmumā preces ir iespējams apmaksāt gan tiešā veidā, gan piesakoties līzingiem, gan sadalot maksājumus pēc noteikta grafika.
     

Veikalu atrašanās vietas un darba laiki

Uzņēmumam ir 11 veikali astoņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē, Madonā un Cēsīs. Darba laiki lokācijās Rīgā mēdz atšķirties. Lai noskaidrotu, kāds ir darba laiks Jums tuvākajam “K Senukai” veikalam, noklikšķiniet šeit.