Kartupeļi - piedāvājumi, Kartupeļi - cenas

Aktuālie bukleti

Mego

Mego buklets - 14.10.2019. - 27.10.2019. - Akcijas preces - ananāsi, aviko, brie, galbani, kartupeļi, mascarpone, matu, olīvas, pelmeņi, saldējums, siers, siers brie, super+, ultra compact, želeja.

Ir spēkā

14.10. - 27.10.2019.
Ir spēkā tikai šajā bukletā norādītajos veikalos

Rimi Mini

Rimi buklets - 15.10.2019. - 21.10.2019. - Akcijas preces - avokado, baklažāni, gaišās vīnogas, kafija, kartupeļi, maltā kafija, mango, prosecco, rimi, siers džiugas, sviests, tomāti, vīns.

Ir spēkā

15.10. - 21.10.2019.
Ir spēkā tikai šajā bukletā norādītajos veikalos
Vai meklējat kartupeļi par akcijas cenām? Tad jūs droši vien bieži domājat, kā ietaupīt naudu, pērkot tādas preces kā kartupeļi. Mums Mansbuklets.lv ir informācija par visām akcijām kartupeļi, mēs varam atrast labākās atlaides kartupeļi, un mēs būsim pirmie, kas jūs informēs, kad kartupeļi būs pārdošanā. Šajā lapā jūs atradīsiet pārskatu ar visiem bukletiem, kas satur lieliskas cenas kartupeļi. Ja tiešām vēlaties ietaupīt, vienkārši noklikšķiniet uz jebkuras no akcijām un apskatiet pašreizējo cenu jūsu iecienītā mazumtirgotāja veikalos Oriflame, Mego, Rimi, Maxima. Lai atvieglotu sev atlaižu meklēšanu, varat filtrēt viena konkrēta ražotāja avīzes. Atlasiet Maxima, Rimi vai Mego, un jūs redzēsiet tikai izvēlētā mazumtirgotāja bukletus. Un neaizmirstiet, ka vietnē Mansbuklets.lv jūs varat atrast atlaides arī citām precēm. Skatiet un meklējiet pašreizējos piedāvājumus un akcijas tādām jūsu iecienītām precēm kā, piemēram: kartona kastes, kārtainie salāti, kāposti, kāpnes, kantalupas melone.