Ziemassvētki - bukleti un akcijas

Šobrīd nav spēkā esošu bukletu.

Ziemassvētki - Mazumtirgotāji

Ziemassvētki

Ziemassvētki ir vieni no senākajiem un izplatītākajiem svētkiem pasaulē. Tie tiek atzīmēti 160 valstīs. Latvijā Ziemassvētki ir radušies, apvienojot pagānu un kristīgās tradīcijas, atzīmējot ziemas saulgriežus. Ziemassvētku nakts ir visgarākā nakts gadā, bet, par spīti tumsai, tuvinieki sapulcējās kopā un izgaismo savus svētkus ar būšanu līdzās viens otram.

Latvijā Ziemassvētkus svin 24. decembrī tāpat kā citur pasaulē, bet, atšķirībā no amerikāņiem, latvieši pasniedz dāvanas jau pirmo Ziemassvētku vakarā, nevis nākamajā rītā. Daudziem Ziemassvētku brīvdienas ir vismierīgākais un skaistākais laiks visa gada garumā. Ziemassvētki ir ģimenes svētki. Tajos ir svarīga devība un labestība. Bērni un pieaugušie kopīgi pulcējas pie eglītes, skaita pantiņus un kopīgi sēžas pie galda, lai ēstu mielastu. Eglīte ir rūpīgi izrotāta. Piparkūku un mandarīnu smarža piepilda katru māju un dzīvokli. Namu logos spīd svecītes, un ārā snieg balts sniegs. Zem eglītes ir paslēptas dāvanas, bet nez kur salavecis ir tās atradis?

Ziemassvētku piedāvājumi

Lielveikalos, kā, piemēram, Rimi, Maxima, Mego un Vynoteka ir plašs preču klāsts. Šo veikalu katalogi sniedz pircējiem visu vajadzīgo informāciju. Jebkura Ziemassvētku dāvana, ko varētu vēlēties, tajos ir aprakstīta sīki un skaidri. Arī interneta veikalos Elkor un K-Senukai var nopirkt visdažādākās preces, kas varētu patikt tuviniekiem. Zem eglītes katrs atrod ko citu, sākot no apģērba līdz pat datoram vai telefonam. Bērni nepacietīgi atver rotaļlietu kastes, un pieaugušie priecājas par saviem skaisti un krāsaini iepakotajiem pārsteigumiem. Ir taisnība, ka Ziemassvētkos vēlēšanās piepildās.

Ziemassvētku iepirkšanās

Ir grūti katru gadu lauzīt galvu par to, kā pārsteigt savus tuviniekus. Mansbuklets.lv sniedz iespēju aplūkot lielveikalu labākos piedāvājumus un atlaides no mājām. Mīļoto cilvēku vēlmes un intereses mēdz būt tik dažādas. Laicīgi izvēloties dāvanas, var atrast kaut ko īpašu katram, iekļaujoties savā budžetā. Brīnumainais svētku vakars jau aši tuvojās.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Jaunākie bukleti