Valentīndiena - bukleti un akcijas

Šobrīd nav spēkā esošu bukletu.

Valentīndiena - Mazumtirgotāji

Valentīndiena

Valentīndienas aizsākumi ir meklējami senajā Romā. Šī svētku diena guvusi nosaukumu, pateicoties Svētajam Valentīnam. Vēsturiskos baznīcas dokumentos aprakstīti vairāki Svētie Valentīni, bet tieši vīrietis, kuram par godu nodēvēti svētki, bija mīlnieku aizstāvis. Lai gan Valentīndienas izcelsme nav pilnībā skaidra, leģenda vēsta, ka Svētais Valentīns esot slepeni salaulājis pārus, pat tad, kad to ar likumu aizliedza Romas imperators Klaudijs. Svētais Valentīns par savu noziegumu tika sodīts ar nāvi 14. februārī. Svētā Valentīna vārdu mūsdienās zina visi. Katru 14. februāri viņam par godu nosauktos svētkus svin mīlnieki visā pasaulē.

Valentīndienā pāri viens otru apdāvina. Šī svētku diena ir paredzēta, lai novērtētu un pateiktos savai otrai pusītei. 14. februāri var izrauties no ikdienas rutīnas, lai palutinātu savu mīļoto – lai apmainītos ar apsveikumu kartiņām, kopīgi apmeklētu restorānu vai vienkārši pavadītu īpašu vakaru mājās divatā. Vīrieši mēdz iepriecināt savu otru pusi ar puķēm. Rozes ir kļuvušas par mīlestības simbolu, daļēji pateicoties tieši Valentīndienai. Arī šokolāde pieder pie iecienītākajām dāvanu izvēlēm. Centīgākie vīri un mīļotie draugi pat mēdz sagādāt tādas dāvanas kā rotaslietas vai skaistu apģērbu. Pats dāvanas saturs nav svarīgākais, bet gan vēlme iepriecināt savu mīļoto cilvēku.

Valentīndienas piedāvājumi

Lielveikali, piemēram, Rimi, Maxima, Super Netto un Mego, katru februāri pārdod visdažādākās preces, ar ko iepriecināt otru pusīti. Šokolāde un konfektes rozā un sarkanos iepakojumos tiek izlikti skatlogos un preču plauktos. Nevar jau arī aizmirst par mīkstajām rotaļlietām. Lācītis, kas apskauj sirdi, un arī citas pūkainas rotaļlietas ir īpaši populāras šajā mēnesī. Visas šīs preces var apskatīt bukletos un kārtīgi apdomāt, ko tad dāvināt. Apģērbu mīļotajai meitenei var meklēt interneta veikalos, kā, piemēram, Faberlic un Avon. Izvēle ir plaša.

Valentīndienas iepirkšanās

Ar Mans Buklets palīdzību ir viegli atrast perfekto dāvanu mīļotajam cilvēkam. Ir tik daudzi varianti, bet šajā mājaslapā ir iespējams skaidri redzēt labākos piedāvājumus un atlaides. Sirsnīgākā dāvana ir pārdomāta un īpaša.

Priecīgus svētkus!

Jaunākie bukleti