Māmiņu diena - bukleti un akcijas

Šobrīd nav spēkā esošu bukletu.

Māmiņu diena - Mazumtirgotāji

Māmiņu diena

Katru gadu otrajā maija svētdienā Latvijā tiek svinēta māmiņu diena. Šī svētku diena radusies Amerikā. Pirmo reizi Mātes dienas svinības norisinājušās 1907. gadā, kad draudzes locekle Anna Džarvisa vietējā baznīcā uzrīkoja īpašu dievkalpojumu par godu savai mātei pēc viņas nāves. Arī pirms tam dažādās pasaules malās cilvēki ir godājuši māmiņas. Visās kultūrās un mitoloģijās ir minēti tēli, kuri simbolizē mātišķumu, drošību un sievišķīgo spēku. Senie grieķi un romieši godāja dievietes – mātes, savukārt kristīgās baznīcas kalendārā bija iekļautas svinības par godu māmiņām jau pirms vairākiem gadsimtiem, bet tikai pagājušajā gadsimtā Mātes diena kļuva par plaši atzīmētu svētku dienu.

Mūsdienās māmiņu diena ir svētki, kas zināmi visiem. Mazi bērni skolās un bērnudārzos veido apsveikumus savām mammām. Tēvi palīdz atrast un sagādāt dāvanas un ziedus. Māmiņu diena ir paredzēta, lai katrs varētu pateikties savai mammai un novērtēt mātes lomu ģimenē. Arī pieaugušie Mātes dienā atrod laiku, lai apsveiktu savas mātes, piezvanot, aizsūtot apsveikumu vai iepriecinot ar kādu dāvanu. Dažkārt saka, ka būt mammai ir grūtākais darbs pasaulē. Šajos svētkos tiek novērtēts māmiņu iekšējais spēks un mīlestība.

Māmiņu dienas piedāvājumi

Māmiņu dienas dāvanas var iegādāties tādos lielveikalos kā Maxima, Rimi, Mego un Pepco. Katrai mammai ir sava gaume, tomēr populārākās dāvanas šajos svētkos mēdz būt ziedi, saldumi un trauki. Lielveikalu bukletos var smelties idejas, kas palīdzēs iepriecināt māmiņu. Izvēle ir plaša. Interneta veikalu, kā, piemēram, Elkor, piedāvājumā arī ir neskaitāmas preces, kas kalpotu kā izcilas dāvanas Mātes dienā. Katra mamma ir pelnījusi patīkamu pārsteigumu svētkos.

Māmiņu dienas iepirkšanās

Māmiņdienas iepirkšanos atvieglo https://mansbuklets.lv, kur var apskatīt izdevīgākos piedāvājumus un atlaides, pat esot mājās. Ietaupi un izplāno! Katra mamma novērtēs pārdomātu un mīļu dāvaniņu. Svarīgākais ir apsveikt sev tuvo un spēcīgo sievieti no visas sirds, jo viņa ir to pelnījusi.

Priecīgus svētkus!

Jaunākie bukleti