Lieldienas - bukleti un akcijas

Šobrīd nav spēkā esošu bukletu.

Lieldienas - Mazumtirgotāji

Lieldienas

Lieldienas ir pavasara saulgrieži. Lieldienas svin svētdienā starp 22. martu un 25. aprīli. To konkrētais datums mainās katru gadu. Lieldienas ir kristīgās baznīcas svētki, kuros atzīmē Jēzus augšāmcelšanos. Pirmo reizi tās tika svinētas mūsu ēras 2. gs. Lieldienas ir vieni no vecākajiem svētkiem pasaulē. To tradīcijas ir radušās, apvienojoties kristīgajām un pagānu paražām. Lieldienu nedēļu sauc par Kluso nedēļu. Pirms pašiem svētkiem ir Zaļā ceturtdiena, Lielā piektdiena un Klusā sestdiena. Pienākot svētdienai, Lieldienām, ģimenes sapulcējas un krāso olas, mielojas ar svētku cienastu un šūpojas šūpolēs. Olu krāsošana ir svarīgākā Lieldienu tradīcija. Daži olas ar krāsām nokrāso pavisam spilgtas, citi ar sīpolu mizām – rakstainas un brūnas. Bērnu mīļākā izklaide šajos svētkos ir doties meklēt olas, ko paslēpis Lieldienu zaķis. Viņš mēdz noslēpt ne tikai parastās nokrāsotās olas, bet arī pa kādai šokolādes oliņai. Vēl viena nodarbe, kas iepriecina bērnus un arī pārējos svētku dalībniekus ir olu ripināšana. Šajās sacensībās uzvarētājs ir tas, kurš savu Lieldienu olu aizripina vistālāk. Kad olas ir atrastas un ripinātas, var beidzot ar tām sisties un tad ēst.

Lieldienu piedāvājumi

Palutināt savus tuviniekus, it īpaši bērnus, Lieldienās var ar dāvanām, kas atrodamas lielveikalos, kā, piemēram, Maxima, Rimi, Mego un Vynoteka, un to bukletos. Lieldienas ir kopābūšanas un pateicības svētki. Uz galda svinībās tiek likti smaržīgi pīrāgi, siltie ēdieni, saldumi, protams, olas un tradicionālais Lieldienu deserts pasha. Pirms svētkiem ir tik daudz, kā jāsagādā. Dekorācijas arī jāizvieto laicīgi. Nepieciešamos pirkumus var ērti veikt interneta veikalos Jysk un Pepco.

Lieldienu iepirkšanās

Steidzoties, lai paspētu visu izdarīt, nepietiek laika izpētīt svētku piedāvājumu, bet Lieldienu iepirkšanos tomēr var atvieglot, izmantojot Mans Buklets. Šī vietne sniedz iespēju apskatīt iecienītu veikalu īpašos piedāvājumus un atlaides, pat esot mājās. Lieldienu atmosfēru rada tuvinieki, ar kuriem pavadām svētkus. Iepriecini viņus un sevi.

Priecīgus svētkus!

Jaunākie bukleti