Avon informācija

Šeit atrodama informācija par Avon veikaliem.


Bukleti Avon

Par “Avon”

“Avon” ir viena no pasaulē lielākajām un senākajām skaistumkopšanas kompānijām. “AVON Products Inc” ir arī pasaulē lielākā tiešās tirdzniecības kompānija, un tā šobrīd nodarbina aptuveni 6 miljonus skaistuma konsultantu. Avon produktus ir iespējams iegādāties vai nu ar skaistuma konsultantu starpniecību, vai apmeklējot “Avon” mājaslapu un izvēloties pats sev piemērotākos produktus. Dažas no populārākajām uzņēmuma kolekcijām ir “Rare Pearls”, kurā ietilpst smaržas un losjoni, “Lagoon”, kas ir nosaukums bumbieru dušas želejām un šķidrajām ziepēm, “Avon Mark” dažādās skropstu tušas, kā arī “Avon Naturals” dabīgie šampūni un kondicionieri, kas ir tikai daži no “Avon” videi draudzīgajiem produktiem.

“Avon” regulāri nāk klajā ar jauniem kosmētikas un skaistuma produktiem, kas nav testēti uz dzīvniekiem un nereti ir ražoti, izmantojot vegāniskas sastāvdaļās. No “Avon” ir iespējams iegādāties dažāda veida kosmētiku, smarža, sejas ādas produktus, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā arī apģērbus, kurpes un aksesuārus. Jaunākos piedāvājumus, atlaides un akcijas ir iespējams aplūkot gan drukātajos, gan online katalogos veikala mājaslapā https://my.avon.lv.

Kāpēc izvēlēties “Avon”?

  • Mainīgs produktu klāsts: “Avon” katru mēnesi nāk klajā ar katalogiem, kuros atrodami gan jauni produkti, gan atlaides un izdevīgi piedāvājumi jau populārajiem piedāvājumiem.
  • 100% garantija: ja neesat apmierināts ar pirkumu, katram “Avon” produktam ir 90 dienu atgriešanas periods.
  • Cīņā ar krūts vēzi: “Avon” rūp sieviešu veselība, tāpēc tā aktīvi iesaistās labdarības pasākumos, lai padarītu cīņu pret krūts vēzi iespējamāku. Iegādājoties “Pink Hope” produktus, 20% ienākumu tiks ziedoti slimības izpētei.
  • Pret vardarbību ģimenē: kopš 2004. gada zīmols ir noziedojis vairāk nekā 60 miljonus dolāru labdarībām, kas palīdz izglītot un novērst kā fizisku, tā emocionālu vardarbību ģimenēs.

 

Atrašanās vietas un darba laiki

“Avon” izmanto tiešās pārdošanas modeli, kas nozīmē to, ka produktus galvenokārt ir iespējams iegādāties, dodoties uz “Avon” mājaslapu vai sazinoties ar kādu no skaistuma konsultantiem. “Avon” klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Duntes ielā 3. Saziņa ir iespējama arī, zvanot uz tālruņa numuru +371 67389788 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]